Rádió Csobán
"Természetesen Csobánkán"

 

26/320-146

radio@radiocsoban.hu

2014 Csobánka, Holdfény utca 6.

 

                     

 

Honlap Fel Rádió Csobán műsor Csobánkai Időjárás Testület és Hivatal Rádió Csobán története Technika Munkatársak Rendezvények Archívum Hangtár Képek Csobánkáról
 
Időjárás Csobánkán és környékén

 

 

Csütörtökön! KUKA

 

 

Sertést tartók

figyelmébe

 

 

 

Pest Megye felnőtt nyugati csoport

dátum idő hazai csapat - vendég csapat   eredmény
2011.05.14 Szombat 16:30 Üröm SC - Pomáz-ICO SE II.   6 - 2
2011.05.15 Vasárnap 16:30 SZE-FI (Szentendre) - Tinnye KFC   1 - 0
  16:30 Fót II. - Kisalag SC   6 - 0
  16:30 Pilisszentlászló SE - PILE (Pilisszentkereszt)   3 - 0
2011.06.30 Csütörtök   Dunakeszi Kinizsi FC II. - Pilissport II.   3 - 0
    Pilisszántó SE - Csobánka SE   3 - 0
hely     csapat M   GY   D   V   LG   KG   GK   P     megjegyzés
1.     Üröm SC 22   17   1   4   100   38   62   52      
2.     Dunakeszi Kinizsi FC II. 22   15   1   6   61   30   31   46      
3.     Fót II. 22   14   4   4   74   38   36   46      
4.     Tinnye KFC 22   13   5   4   56   39   17   44      
5.     Pilisszántó SE 22   12   1   9   56   41   15   37      
6.     PILE (Pilisszentkereszt) 22   11   3   8   43   32   11   36      
7.     Pilisszentlászló SE 22   11   3   8   59   51   8   36      
8.     Kisalag SC 22   6   1   15   30   66   -36   19      
9.     SZE-FI (Szentendre) 22   6   1   15   29   85   -56   19      
10.     Pomáz-ICO SE II. 22   5   0   17   45   77   -32   15      
11.     Pilissport II.                                   törölve
12.     Csobánka SE                                   törölve

 

forduló     dátum   idő   hazai csapat   - vendég csapat   eredmény   pontok   büntető pont   állapot
1     2010.08.29   17:00   Pilisszentlászló SE   - Csobánka SE   4 - 5   (0-3)        
2     2010.09.05   16:30   Csobánka SE   - Dunakeszi Kinizsi FC II.   2 - 4   (0-3)        
3     2010.09.12   16:30   Üröm SC   - Csobánka SE   5 - 3   (3-0)        
4     2010.09.19   16:00   Csobánka SE   - Pomáz-ICO SE II.   5 - 4   (3-0)        
5     2010.09.26   16:00   Pilissport II.   - Csobánka SE               elmaradt(jv)
5     2010.10.13   15:30   Csobánka SE   - Pilissport II.   8 - 3   (3-0)        
6     2010.10.03   15:00   Csobánka SE   - PILE SC (Pilisszentkereszt)   2 - 3   (0-3)        
7     2010.10.10   15:00   Kisalag SC   - Csobánka SE   5 - 3   (3-0)        
8     2010.10.17   14:00   Tinnye KFC   - Csobánka SE   3 - 0   (3-0)        
9     2010.10.24   14:00   Csobánka SE   - Fót II.   2 - 5   (0-3)        
10     2010.10.30   13:30   SZE-FI (Szentendre)   - Csobánka SE   2 - 7   (0-3)   (0-4)    
11     2010.11.07   13:30   Csobánka SE   - Pilisszántó SE   1 - 5   (0-3)        
12     2010.11.14   13:30   Csobánka SE   - Pilisszentlászló SE   3 - 5   (0-3)        
13     2011.03.12   14:30   Dunakeszi Kinizsi FC II.   - Csobánka SE   3 - 0   (3-0)        
14     2011.06.30       Csobánka SE   - Üröm SC   0 - 3   (0-3)        
15     2011.06.30       Pomáz-ICO SE II.   - Csobánka SE   3 - 0   (3-0)        
16     2011.06.30       Pilissport II.   - Csobánka SE   0 - 0   (0-0)        
17     2011.06.30       PILE SC (Pilisszentkereszt)   - Csobánka SE   3 - 0   (3-0)        
18     2011.06.30       Csobánka SE   - Kisalag SC   0 - 3   (0-3)        
19     2011.06.30       Tinnye KFC   - Csobánka SE   3 - 0   (3-0)        
20     2011.06.30       Fót II.   - Csobánka SE   3 - 0   (3-0)        
21     2011.06.30       Csobánka SE   - SZE-FI (Szentendre)   0 - 3   (0-3)        
22     2011.06.30       Pilisszántó SE   - Csobánka SE   3 - 0   (3-0)      
12     2010.11.14   13:30   Csobánka SE   - Pilisszentlászló SE   3 - 5   (0-3)        

 

 

 

Öregfiúk szentendrei csoport

dátum idő hazai csapat - vendég csapat   eredmény
2011.06.20 Hétfő 18:00 Szigetgyöngye SE - Visegrád   3 - 8
  18:00 Pilisszentkereszt - Solymári SC   2 - 0
  18:00 Pilisszentiván - Budakalász   6 - 5
  18:00 Pilisszántó - Leányfalu SE   3 - 3
  18:00 Csobánka - Pilisvörösvár LSE   1 - 1
  18:00 Piliscsaba - Pomáz-ICO SE   4 - 0
  18:00 Dunakanyar-Visegrád - Nagykovácsi   4 - 0
hely     csapat M   GY   D   V   LG   KG   GK   P     megjegyzés
1.     Pilisszentiván 26   22   3   1   103   38   65   69      
2.     Csobánka 26   18   5   3   86   44   42   59      
3.     Pilisvörösvár LSE 26   18   3   5   81   41   40   57      
4.     Pomáz-ICO SE 26   17   4   5   105   41   64   55      
5.     Piliscsaba 26   14   4   8   78   42   36   46      
6.     Visegrád 26   13   4   9   74   51   23   43      
7.     Pilisszántó 26   11   4   11   66   60   6   37      
8.     Nagykovácsi 25   10   3   12   58   59   -1   33      
9.     Budakalász 26   9   5   12   54   59   -5   32      
10.     Leányfalu SE 26   9   3   14   46   80   -34   30      
11.     Szigetgyöngye SE 26   6   3   17   52   83   -31   21      
12.     Dunakanyar-Visegrád 25   5   2   18   34   89   -55   17      
13.     Pilisszentkereszt 26   3   1   22   30   87   -57   10      
14.     Solymári SC 26   2   2   22   30   123   -93   8      

 

forduló     dátum   idő   hazai csapat   - vendég csapat   eredmény   pontok   büntető pont   állapot
1     2010.08.30   17:30   Csobánka   - Leányfalu SE   5 - 1   (3-0)        
2     2010.09.06   17:00   Budakalász   - Csobánka   0 - 4   (0-3)        
3     2010.09.13   17:00   Csobánka   - Solymári SC   6 - 0   (3-0)        
4     2010.09.20   16:30   Dunakanyar-Visegrád   - Csobánka   1 - 5   (0-3)        
5     2010.09.27   16:30   Csobánka   - Pilisszentkereszt   8 - 0   (3-0)        
6     2010.10.04   16:00   Pilisszentiván   - Csobánka   3 - 4   (0-3)        
7     2010.10.11   16:00   Csobánka   - Pilisszántó   4 - 3   (3-0)        
8     2010.10.18   15:00   Csobánka   - Nagykovácsi   3 - 0   (3-0)        
9     2010.10.25   14:30   Piliscsaba   - Csobánka   0 - 2   (0-3)        
10     2010.11.01   14:00   Csobánka   - Szigetgyöngye SE   3 - 2   (3-0)        
11     2010.11.08   14:00   Visegrád   - Csobánka   2 - 3   (0-3)        
12     2010.11.15   14:00   Csobánka   - Pomáz-ICO SE   1 - 0   (3-0)        
13     2011.03.21   16:00   Csobánka   - Pilisvörösvár LSE   3 - 3   (1-1)        
14     2011.03.28   17:00   Leányfalu SE   - Csobánka   4 - 2   (3-0)        
15     2011.04.04   17:00   Csobánka   - Budakalász   1 - 1   (1-1)        
16     2011.04.11   18:15   Solymári SC   - Csobánka   0 - 7   (0-3)        
17     2011.04.18   18:00   Dunakanyar-Visegrád   - Csobánka   0 - 4   (0-3)        
18     2011.04.26   18:00   Pilisszentkereszt   - Csobánka   0 - 3   (0-3)        
19     2011.05.02   18:00   Csobánka   - Pilisszentiván   3 - 10   (0-3)        
20     2011.05.09   18:00   Pilisszántó   - Csobánka   1 - 2   (0-3)        
21     2011.05.16   18:00   Nagykovácsi   - Csobánka   2 - 2   (1-1)        
22     2011.05.23   18:00   Csobánka   - Piliscsaba   3 - 6   (0-3)        
23     2011.05.30   18:00   Szigetgyöngye SE   - Csobánka   1 - 3   (0-3)        
24     2011.06.06   18:00   Csobánka   - Visegrád   1 - 0   (3-0)        
25     2011.06.14   18:00   Pomáz-ICO SE   - Csobánka   3 - 3   (1-1)        
26     2011.06.20   18:00   Csobánka   - Pilisvörösvár LSE   1 - 1   (1-1)      

 

..........................................................................................................................................

Felnőtt csapat góllövő lista 2010 ősz

hely     góllövő neve gól     egyesület
1.     VARGA GÁBOR 13     Üröm SC
1.     HORVÁTH JÓZSEF 13     Csobánka SE
1.     KOSZNOVSZKI BÁLINT 13     Pilisszentlászló SE
4.     RÓZSÁS JÁNOS 10     Fót II.
5.     SZABÓ GÁBOR 9     Dunakeszi Kinizsi FC II.
5.     ELEK ISTVÁN 9     Pilissport II.
7.     BOGÁR ZOLTÁN 8     Pilissport II.
8.     PODMANICZKI FERENC 6     Pomáz-ICO SE II.
8.     DEDE SÁNDOR 6     Tinnye KFC
8.     PUSKÁS TIBOR 6     Fót II.
8.     FERENC SZABOLCS 6     Tinnye KFC
8.     HORVÁTH DÁVID 6     Csobánka SE
13.     PÁPAI CSABA 5     Üröm SC
13.     CSERNI MÁTÉ 5     Pilissport II.
13.     PORUBSZKI RÓBERT 5     Dunakeszi Kinizsi FC II.
13.     FITOS JÓZSEF 5     SZE-FI (Szentendre)
13.     BOBÁK MÁRK 5     Csobánka SE
18.     KRUSPER FERENC 4     Üröm SC
18.     NAGY PÉTER 4     Pilisszántó SE
18.     THOMA ZOLTÁN 4     Pilissport II.
18.     JÁNSZKI NORBERT 4     PILE SC (Pilisszentkereszt)
18.     PÁL FERENC 4     Tinnye KFC
18.     STOCKER ZOLTÁN 4     Pilisszántó SE
18.     STRBIK DÁNIEL 4     Pilisszántó SE
18.     HEGYI CSABA 4     PILE SC (Pilisszentkereszt)
18.     SZÁSZ ISTVÁN 4     Fót II.
27.     KÖCSKI KRISZTIÁN 3     Üröm SC
27.     BALOGH ISTVÁN 3     SZE-FI (Szentendre)
27.     SZATMÁRI LÁSZLÓ 3     Fót II.
27.     ZAJACZ PÉTER 3     Dunakeszi Kinizsi FC II.
27.     FONÓDI PÁL 3     Fót II.
27.     ANGLER GYULA 3     Kisalag SC
27.     BÍRÓ ZOLTÁN 3     Pilisszentlászló SE
27.     STOLTZ ANDRÁS 3     Pilisszentlászló SE
27.     MARÓDI JÁNOS 3     Tinnye KFC
27.     CSERNI GERGŐ 3     Pilisszántó SE
27.     NYERSBAKÓ GERGELY 3     Üröm SC
27.     SZŐNYI GÁBOR 3     Pilisszántó SE
39.     FEKETE FERENC 2     Fót II.
39.     NAGY TAMÁS 2     Pilisszántó SE
39.     KAPITÁNY GÁBOR 2     Fót II.
39.     HAJDU MÁTÉ 2     SZE-FI (Szentendre)
39.     JÁVOR IMRE 2     Dunakeszi Kinizsi FC II.
39.     SZŐNYI TAMÁS 2     Pilisszántó SE
39.     DONKÓ RÓBERT 2     Üröm SC
39.     HOFFNER GERGELY 2     PILE SC (Pilisszentkereszt)
39.     GALDA ZSOLT 2     PILE SC (Pilisszentkereszt)
39.     BARAKOVICS ZSOLT 2     Pilisszentlászló SE
39.     JÁNSZKI DÁNIEL 2     PILE SC (Pilisszentkereszt)
39.     KOZÁK ZOLTÁN 2     PILE SC (Pilisszentkereszt)
39.     SZMETANA BENCE 2     Pilissport II.
39.     PÜSPÖKI LÁSZLÓ 2     Fót II.
39.     SÁFRÁNY DÁVID 2     Pomáz-ICO SE II.
39.     KOCSÁNDI ZOLTÁN 2     Fót II.
39.     STOCKER IMRE 2     Pilisszántó SE
39.     POTÁSSY GÁBOR 2     Üröm SC
39.     GÁSPÁR OLIVÉR 2     Pilissport II.
39.     LISKA SÁNDOR 2     Kisalag SC
39.     BENKŐ LAJOS CSABA 2     Fót II.
39.     DR. DENCSŐ BALÁZS 2     Dunakeszi Kinizsi FC II.
61.     CZILL BALÁZS 1     Fót II.
61.     PETROVICS BALÁZS 1     Pomáz-ICO SE II.
61.     SZAKA RÓBERT 1     Pilisszentlászló SE
61.     TÖRÖK ZOLTÁN 1     Pilissport II.
61.     NAGY DÁNIEL 1     Kisalag SC
61.     GERHÁT ÁDÁM 1     Dunakeszi Kinizsi FC II.
61.     OLÁH ZSOLT 1     Csobánka SE
61.     FARAGÓ IMRE 1     Dunakeszi Kinizsi FC II.
61.     SÁPI TAMÁS 1     Kisalag SC
61.     DANKOVICS ÁDÁM 1     Pilisszentlászló SE
61.     STOLTZ DÁNIEL 1     Pilisszentlászló SE
61.     OROSHÁZI DÁVID 1     PILE SC (Pilisszentkereszt)
61.     SIPOS ANDRÁS 1     PILE SC (Pilisszentkereszt)
61.     GLÜCK ENDRE 1     PILE SC (Pilisszentkereszt)
61.     TELEKI OLIVÉR 1     Pomáz-ICO SE II.
61.     LUKÁCS GÁBOR 1     SZE-FI (Szentendre)
61.     ANGLER ZSOLT 1     Kisalag SC
61.     VASS LÁSZLÓ 1     Kisalag SC
61.     KOVÁCS PÉTER 1     Fót II.
61.     KARLOVSZKY FERENC 1     Kisalag SC
61.     KISS JÓZSEF 1     Dunakeszi Kinizsi FC II.
61.     KAMARÁS BÁLINT 1     Pomáz-ICO SE II.
61.     GILLINGER MÁTYÁS 1     Pomáz-ICO SE II.
61.     HORVÁTH GYÖRGY 1     Csobánka SE
61.     KOSZNOVSZKI NORBERT 1     Pilisszentlászló SE
61.     KOVÁCS JÁNOS 1     Tinnye KFC
61.     MARÓDI PÉTER 1     Tinnye KFC
61.     NAGY LÁSZLÓ 1     Tinnye KFC
61.     ANGALÉT BÉLA 1     Üröm SC
61.     JUHÁSZ TAMÁS 1     Pomáz-ICO SE II.
61.     JÁNSZKY ISTVÁN 1     Pilisszántó SE
61.     STRBIK FERENC 1     Pilisszántó SE
61.     ALMÁDI DÁVID 1     Pomáz-ICO SE II.
61.     MÁI TAMÁS 1     Kisalag SC
61.     POTYÓK ERIK MÁRK 1     Pilissport II.
61.     BÓDOG TAMÁS 1     Dunakeszi Kinizsi FC II.
61.     CSERNI ZOLTÁN 1     Pilisszentlászló SE
61.     HORVÁTH ÁRPÁD 1     Csobánka SE
61.     NÉMETH GÁBOR 1     Tinnye KFC
61.     KORITSÁNSZKY ZSOLT 1     Pilissport II.
61.     NICK ERIK 1     Pilissport II.
61.     RÓZSAVÖLGYI PÉTER 1     Pomáz-ICO SE II.
61.     PÉNTEK NORBERT 1     Üröm SC
61.     POTOCZKI TAMÁS 1     Pilissport II.
61.     TÓTH ZSOLT 1     Kisalag SC
61.     PELLER TIBOR 1     Pomáz-ICO SE II.
61.     SZÁNTÓ SÁNDOR 1     Csobánka SE
61.     BENKŐ JÓZSEF 1     Kisalag SC
61.     DOLLINGER GYULA 1     Pomáz-ICO SE II.
61.     BORKA ZSOLT 1     Üröm SC
61.     FARKAS RAMON 1     Pilisszántó SE
61.     KLAUSZ BENCE 1     PILE SC (Pilisszentkereszt)
61.     HORVÁTH DÁNIEL 1     Csobánka SE
61.     KORPOS ISTVÁN 1     SZE-FI (Szentendre)
61.     KOZMA TAMÁS LÁSZLÓ 1     Kisalag SC
61.     BUJTÁS DÁNIEL VIKTOR 1     SZE-FI (Szentendre)
61.     OLÁH ROLAND 1     Csobánka SE
61.     GELEI ÁKOS-ATTILA 1     Tinnye KFC
 

 

 

 

 

 

 

Csobánka-OMSZ 13-5, 2006. május 1.

Csobánka-OMSZ 8-5 (4-2) 2006. november 11-én

2007. június 23. OMSZ-Csobánka 3-7 (3-1)

 




Csobánka sok oldala

ÖnKormányoz?

Csobánka Község Szlovák Nemzetiségi Önkormányzat












Pest Megyei
 Katasztrófavédelmi Igazgatóság



Myto pod Dumbierom